Nabídka pro firmy

Rádi bychom Vám  nabídli možnost reklamy případně firemních akcí v našem  squashovém centru v Orlové.                                                         Nyní 50% sleva za reklamu  !!!

Umístěním reklamy v našem Squash Centru Orlová můžete oslovit pro Vás zajímavou cílovou skupinu obyvatelstva. Jak koncové zákazníky, tak i firmy v našem regionu. Reklama je také prestižní záležitost, proto si Vás dovolujeme oslovit s nabídkou umístění reklamy v prostorách našeho centra. Reklamní plochy v našem Squash Centru Orlová jsou rozděleny podle velikosti a  místa kde jsou umístěny.  V ceně reklamy v našem centru  získáte rovněž  permanentky na squashovou hru viz.níže. Tyto výhody může čerpat kdokoliv, kdo bude držitelem permanentky a tudíž je můžete nabídnout svým klientům, zaměstnancům nebo rodině.  

 

I. Reklamní plocha na " tin boardu" :

Tin board je plocha na čelní zdi kurtu pod autovou čárou, pod kterou hráč nesmí odehrát míček. Je umístěna od podlahy do výšky 48 cm. V této ploše Vám můžeme nabídnout prostor pro logo Vaší firmy o výšce 22 cm a délce 80 cm.                                       

Cena za reklamu činí 10 000,- Kč  na jeden rok.(výroba a montáž není v ceně)                                                      

V ceně 1ks této reklamy máte nárok na 5ks permanentek v hodnotě 1 000,-Kč.(celková hodnota 5 000,-Kč)

Nebo můžete uhradit pouze 5 000,-Kč bez využití permanentek. 

 

II. Reklamní plocha ve squashovém kurtu: 

Touto plochou je myšlen prostor nad horní autovou čarou čelní stěny squashového kurtu, reklamní tabule o výšce 100cm a délce 200cm. Toto místo je tradičně nejžádanější z důvodu velkého rozměru reklamy a dobrou viditelností na kurtu.  

Cena za tuto reklamu v tomto případě činí 15 000,- Kč  na jeden rok.(výroba a montáž není v ceně)                           

V ceně 1ks této reklamy máte nárok na 7ks permanentek v hodnotě 1 000,-Kč.(celková hodnota 7 000,-Kč)

Nebo můžete uhradit pouze 8 000,-Kč  bez využití permanentek.  

 

 

Pro bližší informace kontaktujte majitele našeho Squash Centra Orlová pana Tomáše Khýra na  tel. čísle 603 512 507, nebo emailem  centrum@squashorlova.cz